HRL to usługi: outsourcing kadrowo-płacowy, księgowości, doradztwo personalne, szkolenia zawodowe: kursy kadrowo-płacowe, rekrutacja i selekcja pracowników

Elektroniczna archiwizacja dokumentacji

Elektroniczna archiwizacja dokumentacji firmowej

Jesteśmy profesjonalną firmą, która zajmuje się skanowaniem i zarządzaniem dokumentacji. Dzięki nam masz dużo więcej miejsca na biznes. Z nami skanowanie i digitalizacja danych w wersji to ekspresowa zamiana tradycyjnych dokumentów firmowych na pliki w formie elektronicznej z zachowaniem najwyższych standardów poufności informacji. Przejmujemy wszelkie obowiązki związane z digitalizacją do tego oferujemy kompleksowe usługi sprofilowane do realnych potrzeb i indywidualnych preferencji, dlatego:

– Przed każdą pracą analizujemy potrzeby biznesowe oraz ustalamy szczegółowy harmonogram działań.

– Digitalizujemy wszelkiej maści dokumenty z dbałością o najwyższe standardy bezpieczeństwa danych przy tym, zapewniamy gwarancję profesjonalnego wsparcie logistycznego.

archiwizacja-dokumentow

Tylko u nas digitalizacja danych wraz z pakietem korzyści biznesowych – dzięki naszej firmie będziesz mieć więcej miejsca w archiwach, szybki dostęp do dokumentów i bezpieczeństwo swoich danych przed utratą.

Skanowanie i digitalizacja danych oraz dokumentów firmowych – co zapewnia?

  1. Znacznie więcej przestrzeni użytkowej i odpowiedni porządek w magazynach i biurach.
  2. Wysoką efektywność pracy wraz z szybszym i łatwiejszym dostępem do dokumentów zgromadzonych w elektronicznym archiwum.
  3. Bardzo łatwe generowanie plików w dowolnym formacie oraz bezpieczeństwo poufnych informacji.

Nasza oferta związana z digitalizacją dokumentów:

skanowanie– Zakres naszych kompleksowych usług obejmuje: archiwizację dokumentów, przygotowanie dokumentów do skanowania, w tym m.in.: wyjęcie z pudeł lub koszulek, usunięcie zszywek i adnotacja oraz wyprostowanie dokumentów i ich skanowanie, czyli utworzenie obrazów dokumentów z dokumentów papierowych w wersji – jedno lub dwustronnej z opcją usuwania niezadrukowanych stron.

– Oferta obejmuje także zakres obowiązków związanych z obsługą obrazów czarno-białych, kolorowych i w odcieniach szarości z różną rozdzielczością i różnych formatów plików typu: tiff, jpg, pdf, itp.

– Indeksowanie i opisywanie obrazów dokumentów wymaganymi informacjami, które mogą być pozyskiwane: z treści dokumentu w sposób automatyczny i kontekstowy oraz automatyczny na podstawie dowolnej frazy lub konkretnego wyrazu.

Tylko u nas istnieje możliwość rozpoznawania całej treści dokumentu w celu utworzenia dowolnych struktur oraz odwzorowania i ułożenia dokumentów w segregatorze. Tworzymy bazy danych, oczywiście z możliwością bieżącej aktualizacji oraz elastycznej rozbudowy systemu. Zajmujemy się tworzeniem danych wynikowych na podstawie zeskanowanych i zaindeksowanych dokumentów. Z kolei zasilanie systemów zewnętrznych i tworzenie archiwum elektronicznego na podstawie zeskanowanych i zindeksowanych dokumentów to kolejny punkt naszej oferty.