HRL to usługi: outsourcing kadrowo-płacowy, księgowości, doradztwo personalne, szkolenia zawodowe: kursy kadrowo-płacowe, rekrutacja i selekcja pracowników

Backup danych

Oferujemy Backup danych firmowych.

Backup danych – zdalny dostęp – archiwizacja – niszczenie niepotrzebnych nośników i dokumentów.

Jesteśmy w pełni profesjonalną firmą, która za główną misje postawiła sobie outsourcing usług oraz zapewnienie infrastruktury sprzętowej, systemowej, oraz innych usług, dla jak najbardziej efektywnej obecności Klientów w Internecie.

archiwizacja-dokumentow-warszawa

Nasze główne wartości to: niezawodność, duża szybkość dostarczania usług, powtarzalna i bardzo wysoka jakość w zakresie obsługi Klienta, indywidualne doradztwo w zakresie zaawansowanego hostingu.

To są nasze sformułowane cele, stanowią podstawę naszych wszystkich działań. To właśnie dzięki doświadczeniu wynika nasza relacja z Klientem, skupienie na korzyściach dla niego i Jego biznesu. Nasza misja determinuje zarówno decyzje strategiczne, podejmowane przez nasz Zarząd, jak i bieżące działania podejmowane przez doradców, pracowników BOK, administratorów i innych pracowników.

Backup online dzieli się na:      

  1. Korzyści: odzyskasz pliki nawet po stracie komputera, bardzo prostota obsługa, dane dostępne 24/7 oraz zapewnione pełne szyfrowanie poufnych danych czy też dokumentów.
  2. Instrukcję obsługi, jak to wygląda w praktyce: backup online to przede wszystkim dane, które mają być zabezpieczone. Do tego celu są odpowiednio pakowane i szyfrowane na Twoim komputerze, a następnie przesłane na zdalny serwer backupów poprzez bezpieczny protokół SSL, podobnie jak w bankowości internetowej. Dane te, są w pełni profesjonalny sposób składowane w bezpiecznym miejscu, a dostęp do nich może mieć jedynie znający hasło deszyfrujące użytkownik, który utworzył backup.
  3. Można go mieć na próbę: system backup online można wypróbować całkowicie za darmo przez xx dni, i sprawdzić, jak łatwo możesz chronić dane z Twojego komputera!

Jak funkcjonuje backup online:

Backup to nic innego jak podstawowa i w pełni automatyczna ochrona danych. A te z kolei, są w odpowiedni sposób zabezpieczone, poprzez spakowanie i zaszyfrowanie na Twoim komputerze. Dane tutaj są szyfrowane algorytmem typu – AES 256 bitów. Tego samego algorytmu używają m.in. federalne agencje w Stanach Zjednoczonych.

Backup danych realizuje dla nas firma global4net.com, która oferuje wdrażanie Magento.

Nie ma tu żadnych przesłanek o złamaniu tego rodzaju zabezpieczenia, gdyż dane są szyfrowane jeszcze w Twoim komputerze, zatem gdybyś zgubił hasło użyte do szyfrowania danych – nikt nie będzie w stanie się włamać.