HRL to usługi: outsourcing kadrowo-płacowy, księgowości, doradztwo personalne, szkolenia zawodowe: kursy kadrowo-płacowe, rekrutacja i selekcja pracowników

Archiwizacyjne usługi

Archiwizacyjne usługi.

archiwizacjaCzy zastanawiasz się czasem nad rolą w swojej firmie, przerażają cię dokumenty? Poświęcasz wiele czasu na ich archiwizację? A dokumenty i tak żyją własnym życiem?

Archiwum firmy zamieniło się w kręty labirynt? Chcesz, by w Twoim biurze w skuteczny i kompleksowy sposób zostały wdrożone procedury archiwizacji dokumentów? Jeśli odpowiadasz na każde pytanie twierdząco to oznacza, że nadeszła pora na profesjonalną pomoc. Nasza w pełni profesjonalna firma HRL –da radę Twoim dokumentom!

Dlaczego nasza firma Archiwizacyjna?

Zadajesz sobie pewnie pytanie, dlaczego chcemy pomóc Twojej firmie? Wszystko to, by usprawnić jej działania, dać wygodny, szybki i bezpieczny dostęp do informacji i co ważne zaoszczędzić Twój czas i pieniądze. Aha na koniec jeszcze dlatego, że po prostu lubimy porządek w dokumentach, bo one, to nasza specjalność.

archiwizacja-dokumentow-warszawa

Korzyści płynące ze współpracy z nami:

  1. Bezpieczeństwo wszystkich dokumentów oraz poufność danych.
  2. Optymalny system archiwizacji i bardzo szybki i wygodny dostęp do dokumentów.
  3. Oszczędność przede wszystkim czasu i kosztów pracowniczych.

Specjalizujemy się w bezproblemowym i w profesjonalnym porządkowaniu i zarządzaniu archiwami, oczywiście wszystko jest zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Przeprowadzana przez naszą firmę archiwizacja dokumentów w przebiega w (miasto), gdzie znajduje się nasza główna siedziba. Archiwizując dokumenty, zawsze potrafimy dopasować się do indywidualnych potrzeb klientów. Przed każdym przystąpieniem do archiwizacji dokładnie poznajemy oczekiwania i opracowujemy plan działania optymalny dla konkretnej firmy.

Nasza firma charakteryzuje się elastycznością i jednocześnie dbałością o każdy aspekt prawny związany z archiwizacją. Pracując właśnie w ten sposób, jesteśmy pewni, że nasz klient otrzyma dokładnie to, czego potrzebuje.

Zakres usług obejmujących archiwizację dokumentów:               

Segregacja akt w naszym profesjonalnym zespole i właściwe ich opisanie oraz uporządkowanie zasobu archiwum odbywa się poprzez przyjęcie odpowiedniej klasyfikacji aktowej kategorii (A, B i BC). Czy też opracowanie dokumentacji i właściwe ich opisanie oraz sporządzenie ewidencji akt w postaci spisów zdawczo-odbiorczych i wydzielenie z archiwum akt kat. BC.