HRL to usługi: outsourcing kadrowo-płacowy, księgowości, doradztwo personalne, szkolenia zawodowe: kursy kadrowo-płacowe, rekrutacja i selekcja pracowników

Archiwizacja dokumentów Wrocław

Archiwum dokumentów.

Archiwizacja dokumentów Wrocław

Kim jesteśmy i co robimy?

Firma Akta powstała w 1995 r. , swoje usługi oferujemy praktycznie na terenie całego kraju. Podstawową naszej działalnością jest obsługa archiwów zakładowych.

archiwizacja-dokumentow

Świadczymy także usługi sięgające:        

– Porządkowania dokumentacji kategorii A i B oraz akt osobowo-płacowych, technicznych, księgowych oraz kartograficznych i audiowizualnych.

– Prowadzimy w pełni profesjonalną klasyfikacje akt do poszczególnych kategorii: A i B.

– Sporządzamy odpowiedni spisy akt, zarówno w formie tradycyjnej jak i elektronicznej.

– Wyodrębniamy odpowiednie materiały nie archiwalne, które przeznaczone są do niszczenia spośród dokumentacji, której czas przechowania upłynął.

– Sporządzamy także spisy zdawczo-odbiorcze.

Oferujemy również kompleksową pomoc przy organizacji, zakładaniu czy nawet prowadzeniu archiwów zakładowych. Potrafimy udzielać informacji na temat wymogów dotyczących przekazywania akt do archiwum zakładowego, przechowywania w nim akt, a także ich niszczenia. Nasze usługi wykonujemy przede wszystkim w oparciu o obowiązujące przepisy prawne, ze szczególnym naciskiem na przestrzeganie zapisów Ustawy o Ochronie Danych Osobowych. Nasza firma oferuje również szkolenia z zakresu archiwizacji dokumentów, zarówno dla kadry kierowniczej jak i pracowników biurowości.

Nasza działalność opiera się nie tylko na bezpośrednim archiwizowaniu dokumentacji ale także posiada fachowców, którzy są do wynajęcia.

Nie trzeba chyba nikomu specjalnie tłumaczyć, że utrzymywanie etatowego archiwisty generuje poważne koszty, dlatego proponujemy usługi naszego doświadczonego specjalisty, który na pewno przejmie od Twojej firmy wszystkie obowiązki związane z przyjmowaniem, ewidencjonowaniem, porządkowaniem oraz zapewnieniem dostępu do zasobów archiwalnych w Twoim archiwum zakładowym.

Z naszej strony możemy zaoferować bardzo elastyczne warunki współpracy, wraz z możliwością podpisania krótko lub długoterminowej umowy współpracy dostosowanej do realnych potrzeb oraz indywidualnych preferencji. Na koniec podkreślmy, że nasi pracownicy legitymują się wyższym wykształceniem oraz specjalistycznymi kursami podnoszącymi ich wiedzę.

Wybierz kompleksowe usługi przechowywania dokumentów w naszej firmie Akta i skontaktuj się z nami już dziś, pamiętając o tym, że zawsze jesteśmy otwarci na negocjacje związane z pracą archiwalną i jej cenami! Zapraszamy do współpracy!