HRL to usługi: outsourcing kadrowo-płacowy, księgowości, doradztwo personalne, szkolenia zawodowe: kursy kadrowo-płacowe, rekrutacja i selekcja pracowników

Archiwizacja dokumentów w firmie

Archiwizacja dokumentów w firmie.

Akta to firma z ponad 15 letnim doświadczeniem, która specjalizuje się w zarządzaniu dokumentacją, biurem, a także świadczy kompleksowe rozwiązania w zakresie archiwizacji dokumentów i przechowywania dokumentów, niszczenia dokumentów, utylizacji elektroniki. Nasza oferta oferta obejmuje także:

Kartony archiwalne. Worki bankowe.

archiwizacja-dokumentow

Oferowane przez naszą, dobrze rozwijającą się firmę, rozwiązania pomagają innym przedsiębiorstwom zapewnić wewnętrzne bezpieczeństwo, porządek w dokumentacji oraz ułatwia dbanie o środowisko naturalne. Z kolei długoletniemu doświadczeniu doskonale rozumiemy specyfikę wymagań firm, gdyż przez wiele lat naszej działalności mieliśmy przyjemność świadczyć usługi dla wielu dużych przedsiębiorstw.

Z naszej strony możemy zagwarantować większą efektywność, koszty funkcjonowania znacząco niższe niż u konkurencji a sama dokumentacja będzie przejrzysta i bardzo bezpieczna. Wszystkie nasze podejmowane działania zostały zaprojektowane w taki sposób by były przyjazne dla środowiska naturalnego, dzięki takiemu rozwiązaniu będą mogli Państwo pochwalić się, że mają na uwadze aspekty ekologiczne w swojej działalności.

Procedura archiwizacji dokumentów:

  1. Przygotowanie Archiwizacji dokumentów do składnicy akt. Ta z kolei przekazywana jest tak, by każdy dokument był całkowicie uporządkowany, nie miał prawnego wymogu dalszego przechowywania w wydziale by, potem mógł być przekazany do zniszczenia.
  2. Stworzony jest schemat organizacyjny odpowiadający potrzebom klienta, a dokumentacja jest zgodnie z nim ewidencjonowana.
  3. Odpowiednie uporządkowane dokumentów – przepakowywane i zabezpieczane.
  4. Kolejno, spakowane akta są dokładnie oznaczane a zarchiwizowana dokumentacja klienta, wraz z załączonym spisem w formie elektronicznym jak i tradycyjnym jest dostarczany do archiwum klienta.
  5. Nasz pracownik firmy przeprowadza szkolenie z zakresu efektywnej obsługi wypożyczeń.

Dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą ! Będzie nam bardzo miło jeżeli dołączą Państwo do naszego grona zadowolonych klientów.