HRL to usługi: outsourcing kadrowo-płacowy, księgowości, doradztwo personalne, szkolenia zawodowe: kursy kadrowo-płacowe, rekrutacja i selekcja pracowników

Archiwizacja dokumentów Szczecin

Archiwizacja dokumentów Szczecin i okolice.

Jeśli chcesz uwolnić przestrzeń dla swojego biznesu – tym samym poczuć swobodę działania, komfort pracy i spokój o bezpieczeństwo twoich dokumentów, to dobrze trafiłeś!

archiwizacja-dokumentowNaszym zdaniem, archiwizując dokumenty zawsze zyskujesz więcej miejsca, oszczędzasz czas i koszty prowadzenia działalności. Skupiasz się tylko i wyłączenie na prowadzeniu dobrego biznesu, a firma Akta zajmie się całą resztą. Zapewniamy profesjonalną obsługę bezpiecznego przechowywania i zarządzania dokumentami w specjalnych archiwach spełniających wszystkie kryteria i wymogi jakościowe oraz prawne.

Nasze przechowywalnie są oczywiście wyposażone w niezbędną infrastrukturę oraz najwyższe standardy utrzymania bezpieczeństwa. Dzięki, naszej firmie twoja informacja dokumentowa jest do twojej dyspozycji, wtedy kiedy jej naprawdę potrzebujesz.

Wykonujemy usługi związane z zarządzaniem informacji dokumentowej:

– Przechowywanie oraz odpowiedni transport akt do archiwum.

– Rejestracja dokumentów w komputerowej bazie danych.

– Wprowadzenie odpowiednio spakowanych dokumentów do archiwum i cykliczne przeprowadzanie procedury brakowania akt, dla których minęły ustawowe terminy przechowywania.

archiwizacja-dokumentow-warszawa

Udostępniamy:

  1. Pełny dostęp on-line do swojego archiwum.
  2. 2. Udostępniamy upoważnionym pracownikom pudła lub teczki z dokumentami wraz z możliwością ich przeglądania.
  3. Stworzenie i wydawanie kopii dokumentacji według pisemnego zlecenia wystosowanego przez upoważnionych pracowników Klienta oraz wyszukanie i złożenie teczek z dokumentami.
  4. 4. Dostawa pudeł i teczek do siedziby Klienta.
  5. Pełna rejestracja w systemie komputerowym, wszelkie operacje dokonywane i przekazywane do przechowywani dokumentowej.

Co jeszcze oferujemy?

Tworzymy także strategie zarządzania informacjami, porządkując procesy przepływu informacji i optymalizacji. Potrafimy stworzyć formalne reguły i procesy, które dynamizują i usprawniają sposoby kontrolowania, udostępniania i wykorzystywania informacji przez pracowników i interesariuszy. Potrafimy także rozwiązywać problemy wykorzystywania i przekazywania informacji w sposób strategiczny, przez stworzenie standardowych zestawów reguł, procedur bezpieczeństwa.