HRL to usługi: outsourcing kadrowo-płacowy, księgowości, doradztwo personalne, szkolenia zawodowe: kursy kadrowo-płacowe, rekrutacja i selekcja pracowników

Archiwizacja dokumentów papierowych

Archiwizacja dokumentów papierowych.

Jak wiemy, im mniej dokumentów w formie papierowej w archiwum tym większa przejrzystość procesów biznesowych czy też większe bezpieczeństwo prawne i zgodność dokumentów z oryginałami zawierającymi informacje biznesowe, które są przechowywane na certyfikowanych systemach pamięci. To zaledwie kilka korzyści elektronicznego archiwizowania oferowanego przez naszą firmę Akta.

archiwizacja-dokumentow-warszawa

Na pytanie, po co jest potrzebne archiwum, odpowiadamy – wszystkie dokumenty są od razu dostępne nawet po kilku dziesięcioleciach daje to przedsiębiorstwu ogromne poczucie bezpieczeństwa i co ważne spokoju.

Archiwizacja dokumentów obejmuje:

– W pełni profesjonalny system archiwizowania dokumentów cyfrowych w niemodyfikowalnych formatach, mowa tu o : TIFF bądź PDF/A. Jest to podstawa każdego wydajnego systemu zarządzania dokumentami. Archiwum cyfrowe oferowane przez naszą firmę może być idealnym rozwiązaniem do stworzenia scentralizowanego dostępu do wszystkich rodzajów danych, od dokumentów w formie papierowej jak np. faktur czy teczek pracowniczych.

– Archiwizacja obejmuje także formaty zapewniające zgodność dokumentów z ich oryginałami gwarantując przy tym ich zgodność z prawem. Dzięki takim rozwiązaniom trwale można zmniejszać wydatki na drukowanie, papier czy magazynowanie. Dlatego właśnie to wygodne narzędzie używane do wyszukiwania opiera się na sprawdzonych procesach co pozwoli Państwu zaoszczędzić cenny czas.

Co nam dają oszczędności operacyjne:

– Przede wszystkim bardzo szybkie i wygodne wyszukiwanie dowolnych dokumentów w jednym centralnym repozytorium, dostępne w każdej chwili dla wszystkich uprawnionych pracowników bez potrzeby drukowania i manualnego archiwizowania dokumentów papierowych.

– Odpowiednio niskie nakłady administracyjne czy koszty utrzymania, możliwość rezygnacji z tradycyjnej archiwizacji dokumentów papierowych.

– Automatyczne tworzenie akt przy archiwizacji nowych dokumentów i intuicyjne oraz indywidualnie konfigurowanie interfejsu użytkownika.

– Daje nam także bezpieczeństwo informacji i ochronę danych, poprzez indywidualną koncepcję uprawnień dostępu do archiwum.

archiwumDlatego, aby w pełni czerpać z korzyści posługiwania się dokumentami elektronicznymi, powstałymi m.in. w procesie digitalizacji, krążącymi codziennie w organizacji bądź też otrzymywanymi od kontrahentów na bieżąco – niezbędne jest ich odpowiednie przechowywanie, organizowanie, udostępnianie użytkownikom i zarządzanie. Dlatego nowocześnie rozwinięte rozwiązania spełniające te wymogi to archiwa elektroniczne – tutaj dokumenty tworzone są w oparciu o sprawdzoną platformę technologiczną.