HRL to usługi: outsourcing kadrowo-płacowy, księgowości, doradztwo personalne, szkolenia zawodowe: kursy kadrowo-płacowe, rekrutacja i selekcja pracowników

Archiwizacja dokumentów Lublin

Archiwizacja dokumentów Lublin

digitaliacjaJesteśmy firmą, która stosuje się do norm i przepisów obowiązujących we wszystkich krajach europejskich. Stawiamy przede wszystkim na bardzo wysoki standard obsługi klienta i jego zadowolenie – dlatego też zdecydowaliśmy się na wdrożenie bardzo wymagających procedur dotyczących archiwizowania, organizowania oraz niszczenia dokumentacji. Miło nam poinformować Państwa, że w chwili obecnej stosujemy wytyczne regulacji prawnej w odniesieniu do wszystkich posiadanych nośników.

Czym się zajmujemy?

Prowadzimy systematyczne i odpowiednie prace archiwistyczne pozwalające utrzymać należyty porządek w zakładowym archiwum lub składnicy. Prowadzimy okresowe brakowanie obniżające koszty składowania akt. Oferujemy ekonomiczne, wygodne i bezpieczne rozwiązania w tym zajmujemy się archiwowaniem dokumentacji mechanicznej. A nasi doświadczeni pracownicy gwarantują szybkie i należyte wykonanie prac.

O Nas.

Firma HRL zatrudnia wykwalifikowanych archiwistów oraz posiada własny wypracowany i sprawdzony system know-how, dotyczący zarządzania dokumentacją, prowadzenia składnicy akt wraz z ich porządkowaniem i archiwizowaniem oraz bezpiecznym niszczeniem nośników informacji.

Jakimi obowiązkami się zajmujemy?

– Uporządkowujemy zasoby archiwum zakładowego oraz zajmujemy się kompleksowym porządkowaniem poprzez przyjęcie odpowiedniej klasyfikacji akt kategorii A i B.

– Pakujemy odpowiednio uporządkowane akta w pudła archiwizacyjne i sporządzamy ewidencje w postaci spisów zdawczo-odbiorczych w formie papierowej i elektronicznej.

– Przekazujemy odpowiedniej osobie uporządkowany zasób dokumentacji mechanicznej oraz zajmujemy się przeszkoleniem pracowników w zakresie dalszego zarządzania archiwum firmowym.

– Brakowanie dokumentów i wydzielenie z zasobów archiwalnych dokumentów kat. B i c, których okres przechowywania upłynął oraz sporządzamy spis brakowanych akt, w celu wystąpienia do właściwego archiwum państwowego o wyrażenie zgody na ich zniszczenie, gdyż istnieje taka konieczność.

– Zajmujemy się także pełnym transportem zasobów archiwalnych.

archiwizacja-dokumentow-warszawa

To wszystko zdaje się na kompleksowe przygotowanie zasobów do ich przewiezienia, czyli zapakowanie akt do kartonów archiwizacyjnych z zachowaniem struktury zasobu archiwalnego. Kolejno nasz pracownik tworzy odpowiednie opisanie kartonów z dokumentami. Następnie cały załadunek jest transportowany do nowego miejsca składowania, po czym rozpakowane dokumenty są odpowiednio układane.

MBO