HRL to usługi: outsourcing kadrowo-płacowy, księgowości, doradztwo personalne, szkolenia zawodowe: kursy kadrowo-płacowe, rekrutacja i selekcja pracowników

Archiwizacja dokumentów księgowych

Oferujemy archiwizację dokumentów księgowych

przechowywanie dokumentacji – digitalizacja – zdalny dostęp online

Firma HRL specjalizuje się przede wszystkim w profesjonalnym niszczeniu dokumentów oraz pracach archiwizacyjnych. Świadczymy usługi bezpiecznej przeprowadzki wszystkich dokumentów. Akta jest polską firmą zatrudniającą tylko i wyłącznie sprawdzonych pracowników – (nie karanych), przeszkolonych w zakresie ochrony danych osobowych i informacji niejawnych. Nasza działalność może się pochwalić certyfikatem dostępu do informacji niejawnych o klauzuli „zastrzeżone lub poufne”. W naszej firmie archiwiści posiadają wymagane uprawnienia oraz wieloletnie doświadczenie, dlatego też obsługujemy instytucje państwowe, duże i małe firmy, banki czy nawet szkoły i uczelnie, szpitale, apteki, towarzystwa ubezpieczeniowe, oraz biura rachunkowe i wiele innych podmiotów gospodarczych. Nasze doświadczenie powoduje, że jesteśmy godną zaufania firmą. Dzięki temu nasi klienci są stałymi partnerami.

archiwizacja-dokumentow-warszawa

Dysponujemy wieloma ofertami, które chętnie zaprezentujemy Państwu.

Po pierwsze i najważniejsze działamy zgodnie z przepisami zawartymi w ustawach o ochronie informacji niejawnych, o ochronie danych osobowych i o odpadach.

Archiwizacja jako podstawowy zakres usługi daje Państwu:    

archiwizacja– Odpowiednie przygotowanie dokumentacji nie-archiwalnej i przeterminowanej do zniszczenia oraz uporządkowanie dokumentacji nie-archiwalnej kategorii B-2 do B-50 i archiwalnej kat. B-99 oraz kat. A, zgodnie z obowiązującymi przepisami.

– Sporządzenie pełnej dokumentacji elektronicznej wykonanych prac archiwistycznych.

– Przekazanie wraz z uporządkowanym archiwum zakładowym wyznaczonemu przez klienta pracownikowi wraz z pełną dokumentacją i instrukcją obsługi archiwum zakładowego oraz sporządzenie elektronicznej bazy danych zgodnie z potrzebami klienta.

– Mamy także poszerzony zakres usług związany z archiwizacją elektroniczną, sporządzeniem instrukcji kancelaryjnej, przeszkoleniem pracownika – tutaj kurs archiwizacji I stopnia.

– Zajmujemy się także przekazywaniem dokumentów do składnicy akt i zniszczeniem przeterminowanych dokumentów.

Nasza oferta skierowana jest także dla firm przeprowadzkowych, gdzie:   

– Pakujemy wszystkie dokumenty w odpowiednie pojemniki.

– Przewozimy dokumenty samochodem w obecności konwojenta.

– Rozpakowujemy niepotrzebne dokumenty, zabieramy je i bezpiecznie niszczymy.

Każda czynność jest oczywiście potwierdzana protokołem.