HRL to usługi: outsourcing kadrowo-płacowy, księgowości, doradztwo personalne, szkolenia zawodowe: kursy kadrowo-płacowe, rekrutacja i selekcja pracowników

Archiwizacja dokumentów Kraków

Archiwizacja dokumentów Kraków

Jesteśmy w pełni profesjonalną firmą, która zajmuje się przede wszystkim archiwizowaniem i przechowywaniem wszelkiej maści dokumentacji.

archiwizacja-dokumentow-warszawa

Do indywidualnych potrzeb usług archiwizacji i przechowywania dokumentów w naszym profesjonalnym magazynie Twoja firma:

– W znacznym stopniu zwiększy swoją przestrzeń użytkową w biurach.

– Uporządkuje swoje zasoby archiwalne i zapewni przy tym odpowiednio wysoki poziom bezpieczeństwa danym, które podlegają ochronie prawnej i tajemnicy biznesowej.

– Ograniczy w sposób naturalny koszty związane z pracą archiwistów i magazynierów oraz sprzętu oraz systemu informatycznemu.

– Oraz przechowa dokumenty w zewnętrznym archiwum.

Po zdecydowaniu się na naszą firmę w pierwszej kolejności przyjedziemy bezpośrednio do siedziby Twojej firmy, by spakować dokumenty do specjalnie przystosowanych kartonów, a następnie szybko i bezpiecznie przewieziemy je do naszego nowoczesnego archiwum.

Z kolei w naszym archiwum:

archiwizacjaW odpowiedni sposób uporządkujemy i sklasyfikujemy dokumenty wg poszczególnych kategorii, sporządzimy do tego kompleksową ewidencję papierową i elektroniczną, stworzymy odpowiedni zabezpieczony system elektronicznych danych. Uporządkujemy wg kategorii dokumenty, kolejno spakujemy je w specjalne, kartonowe pudła archiwizacyjne z wieczkiem ułatwiającym szybki dostęp do zawartości. Wszystkie pudła umieścimy w specjalistycznych i przestronnych pomieszczeniach, w których panują optymalne warunki do przechowywania dokumentacji.

Nasza firma może pochwalić się najwyższymi standardami bezpieczeństwa przechowywania dokumentacji.

Aby zagwarantować Państwa firmie pewność bezpieczeństwa przechowywanym dokumentów, używamy najwyższych standardów bezpieczeństwa:

– Przede wszystkim przechowujemy wszystkie dokumenty w pomieszczeniach wyposażonych w system monitoringu oraz w nowoczesną instalację przeciwpożarową.

– Kolejno w naszym magazynie panuje optymalna temperatura, poziom wilgotności i natężenia światła.

– Zapewniamy także dokumentom anonimowość, umieszczają je w pudłach opatrzonych kodem kreskowym, które zapewniają jednocześnie szybko identyfikację.

– Dodatkowo zwiększamy poziom bezpieczeństwa dokumentów – pudła umieszczamy na półkach magazynu losowo w celu dywersyfikacji lokalizacji wrażliwych danych