HRL to usługi: outsourcing kadrowo-płacowy, księgowości, doradztwo personalne, szkolenia zawodowe: kursy kadrowo-płacowe, rekrutacja i selekcja pracowników

Archiwizacja dokumentów Katowice

Archiwizacja dokumentów Katowice

Świadczymy w pełni kompleksowy zakres usług związanych z archiwizacją dokumentów. Nasza działalności, zajmuje się przechowywaniem dokumentów w formie tradycyjnej czyli papierowej oraz za pomocą wykorzystania nowoczesnej technologii informatycznej, która zakłada i zarządza archiwami elektronicznymi.

archiwizacja-dokumentow

Jesteśmy firmą z tradycjami, pracujemy na najlepszym sprzęcie specjalistycznym, mowa tu o skanowaniu i przetwarzaniu dokumentacji. Każde urządzenie jest nowoczesne i w pełni zautomatyzowane, wiodących producentów branży. Możemy się pochwalić świetną organizacją pracy oraz współpracą z zespołem doświadczonych specjalistów. Firma Akta stwarza Państwu możliwość wprowadzenia najnowocześniejszych rozwiązań obecnie stosowanych w archiwistyce, przy bardzo atrakcyjnych cenach.

Zajmujemy się:

  1. Odbiorem i niszczeniem dokumentów – stawiamy puste worki bądź pojemniki w wyznaczone przez Zleceniodawcę miejsca. Kolejno kierowcy zgłaszają się w ustalony dzień do wyznaczonego miejsca przez z odpowiednią ilością pustych worków lub pojemników. Zajmujemy się także załadunkiem dokumentów do zniszczenia, tutaj kierowca dokonuje załadunku dokumentacji wskazanej przez przedstawiciela Zleceniodawcy. Przed każdym odbiorem pojemników, obowiązkiem kierowcy jest ich trwałe zamknięcie jednorazową plombą, oczywiście odbiór pojemników następuje przez przeszkolonych pracowników naszej firmy.
  2. Archiwizacją odpowiednich dokumentów – zajmujemy się tutaj odpowiednim oraz systematycznym porządkowaniem i archiwizowaniem dokumentów firmowych pozwalających zachować przejrzystość i bezpieczeństwo dokumentacji oraz akt. Tworzymy kompleksowe porządkowanie wszelkiej dokumentacji kategorii nie archiwalnej B – B50-B5, BE, Bc, dokumentacji technicznej, opracowań osobowych oraz materiałów archiwalnych kategorii A.
  3. Przechowywaniem dokumentów i akt – zajmujemy się tutaj przenoszeniem dokumentów i akt do Archiwum firmy, które spełnia wszystkie warunki wynikające z najlepszych praktyk w branży archiwistycznej.
  4. Przeprowadzką archiwum – zazwyczaj z tym problemem borykają się wszystkie firmy, bowiem jest to ciężkie zadanie ze względu na ciężar przewożonych dokumentów, ale także ich poufność. Dlatego zrobimy to za Ciebie, przewożąc w pełni profesjonalnie wszystkie dokumenty do naszej bazy archiwalnej.

Zajmujemy się także niszczeniem dokumentów i ich uporządkowaniem. Oferujemy szeroki zakres usług obsługi archiwum, typu:

– ochrony informacji.

– bezpiecznego usuwania niechcianych danych.

– odpowiednie uporządkowanie informacji według przepisów o ochronie danych.