HRL to usługi: outsourcing kadrowo-płacowy, księgowości, doradztwo personalne, szkolenia zawodowe: kursy kadrowo-płacowe, rekrutacja i selekcja pracowników

Archiwizacja dokumentów Gdańsk

Archiwizacja dokumentacji w Gdańsku i okolicach.

Co zrobić, szukając miejsca na nową dokumentację? Mamy dla Ciebie najlepsze i bezpieczne rozwiązanie. Przenieś swoje dokumenty do Archiwum naszej firmy, które spełnia wszystkie warunki wynikające z najlepszych praktyk w tej branży. Dzięki nam zamienisz koszty stałe na zmienne i zredukujesz je przy tym przynajmniej o 30%, gdyż wyeliminujesz konieczność posiadania i utrzymania osobnej powierzchni biurowej bądź magazynowej do składowania akt, jak i koszty odpowiedniego ich wyposażenia i zabezpieczenia. Dzięki nam zwiększysz produktywność na zatrudnionego pracownika, gdyż nie będziesz musiał tworzyć dodatkowych etatów w administracji, względnie odciążysz pracowników już pracujących, których odpowiedzialnością było organizowanie własnego archiwum i wyszukiwanie potrzebnych dokumentów, a także śledzenie zmian przepisów prawnych.

Archiwizacja dokumentów Gdańsk – obieg akt.

Archiwizacja dokumentów Gdańsk

Dzięki naszej firmie HRL, podniesiesz sprawność organizacyjną, przez to i wartość swojego przedsiębiorstwa. Z kolei, dzięki dostępowi do ogromnej wiedzy i doświadczeniu w zakresie zarządzania dokumentami, nasza firma zapewni Tobie i twoim dokumentom pełne bezpieczeństwo. Z korzyści tego typu czerpią setki klientów, którzy zaufali naszemu systemowi. Potrafimy zadbać o twoje dokumenty tak, byś mógł spać spokojnie i nie uniezależnił się od konkretnej osoby obsługującej archiwum w Twojej firmie, która dotychczas, jako jedyna znała ułożenie i zawartość przechowywanego zasobu bądź też posiadała do niego dostęp, co w czasie choroby, urlopu lub odejścia pracownika stwarza poważne zagrożenie dla płynnego funkcjonowania całej firmy.

Archiwizacja dokumentów Gdańsk.

Nasza działalność jest stworzona by pomagać, dlatego przy nas uzyskasz wyższy poziom efektywności w zarządzaniu własnymi archiwami poprzez wygodny, szybki i tani dostęp do bezpiecznie zeskładowanych i uporządkowanych danych, zarządzanych przez zespół wykwalifikowanych pracowników firmy zewnętrznej, pracujących dla Twojej satysfakcji.

Oferujemy także niszczenie dokumentów.

Tutaj zredukujesz koszty administracyjne, gdyż nie poniesiesz żadnych kosztów zakupu i serwisowania niszczarek, zakupu worków czy wywozu ścinek, skoncentrujesz swoje siły tylko na działaniach przynoszących największą wartość dodaną dla przedsiębiorstwa, nie angażując cennego czasu własnych pracowników na prace związane z niszczeniem dokumentów – my zrobimy to za Ciebie.

Więcej o archiwizacji dokumentacji – poradnik.

Archiwizacja dokumentów Gdańsk i okolice, zapraszamy.