HRL to usługi: outsourcing kadrowo-płacowy, księgowości, doradztwo personalne, szkolenia zawodowe: kursy kadrowo-płacowe, rekrutacja i selekcja pracowników

Archiwa zakładowe

Archiwa zakładowe i nie tylko.

Jesteśmy firmą, która ma duże doświadczenie w specjalizowaniu się w profesjonalnym porządkowaniu i zarządzaniu archiwów – zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz indywidualnymi potrzebami Klientów. Z miłą chęcią pomagamy firmom i instytucjom w zastosowaniu nowoczesnych metod archiwizacji zakładowych, przechowywania i niszczenia dokumentów.

archiwizacja-dokumentow-warszawa

– Archiwizowaniem dokumentacji zakładowej.

Odpowiednia archiwizacja akt czy też zarządzanie dokumentacją na różnego typu nośnikach jest odzwierciedleniem sposobu funkcjonowania naszej firmy. Dla klientów wykonujemy bezproblemowe i w pełni kompleksowe prace archiwizacyjne zgodne z wymogami Archiwum Państwowego, co potwierdzone jest stosownym certyfikatem. Zakres naszych usług jest równy porządkowaniu zasobów archiwalnych, klasyfikacja aktowa, opracowywanie dokumentacji i staranna segregacja dokumentów zakładowych. Na życzenie sporządzamy ewidencje akt lub spisów zdawczo – odbiorczych. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego uwzględniamy jego potrzeby, jako główny motyw przewodniczy naszej firmy.

– Przechowywanie dokumentacji.

Zajmujemy się w pełni profesjonalny sposób przechowywaniem dokumentów. Nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć, że w oznaczonym przepisami okresie, przetrzymywanie dokumentów jest dla wielu firm kłopotliwym obowiązkiem, dlatego z myślą o komforcie naszych klientów, przygotowaliśmy kompleksową ofertę przechowywania akt, obejmującą właściwe pakowanie, składowanie, przechowywanie i udostępnianie ich przez określony czas. Oczywiście zarchiwizowana dokumentacja przechowywana jest w pomieszczeniach spełniających wszelkie normy przeciwpożarowe i starannie zabezpieczona jest przed wpływem szkodliwych czynników zewnętrznych. Nasi klienci dostają gwarancję szybkiego dostępu do dokumentacji w całym okresie jej przechowywania.

– Niszczenie dokumentacji.

Oprócz tworzenia archiwum i przetrzymywania dokumentów firm, zajmujemy się także niszczeniem dokumentacji. Nasi klienci dostają od nas transport, który odbiera od nich akta, z dogodnego miejsca i w dogodnym terminie. Kolejno profesjonalna utylizacja akt prowadzona jest ze szczególną starannością i zgodnie z wszystkimi obowiązującymi normami. Po utylizowaniu dokumentów, bez żadnych dodatkowych opłat, gwarantujemy Państwu certyfikat zniszczenia akt.