HRL to usługi: outsourcing kadrowo-płacowy, księgowości, doradztwo personalne, szkolenia zawodowe: kursy kadrowo-płacowe, rekrutacja i selekcja pracowników

Agencja rekrutacyjna

HRL to agencja rekrutacyjna

Proces rekrutacyjny bywa często etapowy i złożony. Jeśli chcesz, aby był przeprowadzony w sposób wzorowy, to postaw na specjalistów, którzy posiadają bogate doświadczenie w tej dziedzinie. Postaw zatem na agencję rekrutacyjną i nie martw się nadmiarem obowiązków wynikających z poszukiwania nowych pracowników do Twojej firmy. Zajmij się najważniejszymi zadaniami wynikającymi z Twojej strategii rynkowej, a nam pozostaw sprawdzenie potencjalnych pracowników.

outsourcing-kadr-placW naszej agencji pracują jedynie wykwalifikowani specjaliści, którzy cały czas pogłębiają swoją wiedzę z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Ich doświadczenie sprawia, że każdy proces rekrutacyjny jesteśmy w stanie przeprowadzić znacznie sprawniej oraz szybciej. Wiemy jak należy działać, aby odnieść sukces i sprostać wszystkim wymaganiom naszych klientów. To Ty jesteś najważniejszy, dlatego uważnie słuchamy Twoich potrzeb, a także wszelkich kryteriów, jakie powinni spełniać Twoi przyszli pracownicy. To właśnie na podstawie rozmowy wnioskujemy kogo mamy zacząć szukać i tworzymy profil potencjalnego pracownika.

Następnie rozpoczynamy planowanie i praktyczną część procesu rekrutacyjnego. Dzięki znajomości wielu metod oraz technik rekrutacyjnych, jesteśmy w stanie działać jak najlepiej. Każdego kandydata poddajemy szczegółowej selekcji. Wybieramy jedynie osoby spełniające wszystkie Twoje kryteria, którzy odznaczają się wysokimi kompetencjami i bogatym doświadczeniem. Testujemy ich pod względem umiejętności i posiadanej wiedzy.

Sprawdzamy także referencję i opinię o danym pracowniku z jego poprzedniego miejsca pracy. Robimy to wszystko po to, aby zapewnić Tobie możliwość pracy z najlepszymi, którzy zasilą Twój zespół i sprawią, że wydajność Twojej firmy znacznie wzrośnie. Z naszych usług korzysta już setki firm oraz przedsiębiorstw, ich zadowolenie daje nam bodźca do kolejnych działań i świadczy o naszym profesjonalizmie i zaangażowaniu. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, dlatego też zapraszamy do siedziby naszej agencji.

Nasi konsultanci czekają tu na Ciebie codziennie, w dni powszednie, w określonych godzinach.