HRL to usługi: outsourcing kadrowo-płacowy, księgowości, doradztwo personalne, szkolenia zawodowe: kursy kadrowo-płacowe, rekrutacja i selekcja pracowników

Agencja pracy

HRL: agencja pracy

Poszukiwania pracy często stają się męczącym procesem, który nie zawsze przynosi upragnione efekty. Coraz więcej ludzi pozostaje trwale bezrobotnych i nie jest w stanie zmienić swojego życiowego położenia. Jeśli jesteś absolwentem uczelni wyższej i nie wiesz gdzie masz skierować swoje pierwsze kroki lub po prostu od dłuższego czasu jesteś osobą bezrobotną, to zgłoś się do nas koniecznie. Jesteśmy renomowaną agencją pracy i pomagamy każdemu odnaleźć nowe stanowisko pacy.

coachingW swojej bazie posiadamy mnóstwo ofert, z różnego rodzaju firm, czy przedsiębiorstw. Mamy propozycje pracy tymczasowej, a także stałej. Tylko od Ciebie zależy na jakim charakterze zatrudnienia Ci najbardziej zależy. Z nami przestaniesz się martwić o brak zarobków. Zdajemy sobie sprawę jak ważne jest posiadanie pracy, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, dlatego staramy się jak najlepiej pomóc w poszukiwaniach.

Udzielamy wsparcia merytorycznego oraz praktycznego.

Przeprowadzamy wyczerpujący wywiad z każdym kandydatem i sprawdzamy posiadane kompetencje. Na ich podstawie staramy się dobrać określone stanowisko pracy. Pośredniczymy w zawarciu umowy i informujemy o przyszłych obowiązkach, a także prawach, jakie przysługują z racji określonego zatrudnienia. Na nas możesz liczyć zawsze, gdyż ofert nigdy u nas nie brakuje.

Współpracujemy z wieloma właścicielami firm, którzy od lat są zadowoleni z naszej pracy i dostarczanych przez nas pracowników. Przyjdź do nas i zobacz, że poszukiwania pracy wcale nie są tak trudne i frustrujące, wystarczy że zdasz się na specjalistów, którzy wiedzą jak działaś, aby osiągnąć upragnione wyniki. Agencja pracy to miejsce gdzie spełniają się marzenia, a osiągnięcie celu staje się jeszcze bardziej możliwe.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzin siedziby firmy codziennie, od poniedziałku do piątku, w wyznaczonych godzinach. Dla nas każdy człowiek jest ważny, dlatego najbardziej cenimy sobie indywidualne podejście. Sprawdź nam i przekonaj się, że nasza dobra opinia to efekt bardzo ciężkiej pracy.