HRL to usługi: outsourcing kadrowo-płacowy, księgowości, doradztwo personalne, szkolenia zawodowe: kursy kadrowo-płacowe, rekrutacja i selekcja pracowników

Agencja pracy tymczasowej Szczecin

Szukasz agencji pracy tymczasowej w Szczecinie i okolicach?

 

praca-tymczasowaPraca tymczasowa to dobre rozwiązanie dla wielu osób, które marzą o dodatkowym zarobku, a z jakichś względów nie są w stanie znaleźć pracy.

Jest to także idealnie wyjście dla młodych ludzi, którzy chcą zarobić większe pieniądze, a dysponują jedynie czasem w sezonie wakacyjnym. Nieważne jaki Ty masz powód żeby podjąć pracę tymczasową, ważne że tego chcesz i my Ci w tym pomożemy. Jesteśmy agencją pracy tymczasową działającą na terenie Szczecina. Od bardzo wielu lat zajmujemy się odnajdywaniem pracowników dla naszych klientów.

Często są to właściciele dużych firm lub przedsiębiorstw, którzy posiadają naprawdę wiele miejsc pracy. Posiadamy oferty z różnych branż i na różnego rodzaju stanowiska. Jedne są mniej wymagające, inne bardziej, jednak zawsze mamy pewność, że jesteśmy w stanie dobrać dla każdego idealną propozycję pracy tymczasowej. Dzięki nam oszczędzisz sobie wielu czasu, który poświęciłbyś na żmudne poszukiwanie, które często nie przynoszą niestety zbytniego efektu.

Po co masz się rozczarowywać skoro możesz przyjść do nas i bez większych problemów i straty czasu, znaleźć pracę tymczasową dopasowaną do Twoich potrzeb. Wiemy jak należy działać i zawsze stajemy na wysokości zadania. Każda osoba jest dla nas ogromnie ważna i to właśnie dlatego, tak dużą wagę przykładamy do spełnienia Państwa wymogów. Dobra praca potrafi nie tylko przynieść duże pieniądze, ale również zadowolenie, dlatego warto jest poradzić się specjalistów. Nasi konsultanci służą poradą oraz swoją wiedzą. Dokładnie wyjaśniają wszystkie procedury i sprawy związane z formalnościami. Odpowiadają również na wszelkie pytania, czy wątpliwości. Pośredniczymy w zawieraniu umowy.

Bez różnicy czy chcesz pracować w kraju, czy za granicą. Ofert jest na tyle dużo, że z pewnością znajdziemy coś specjalnie dla Ciebie. Postaw na nas, a praca tymczasowa stanie się realnością. Zapraszamy do siedziby firmy w Szczecinie oraz do zapoznania się z naszymi ofertami pracy, jakie przygotowaliśmy.

Czekamy tu właśnie na Ciebie!