HRL to usługi: outsourcing kadrowo-płacowy, księgowości, doradztwo personalne, szkolenia zawodowe: kursy kadrowo-płacowe, rekrutacja i selekcja pracowników

Agencja pracy tymczasowej Gdynia

HRL to agencja pracy tymczasowej w Gdyni i okolicy.

Problem bezrobocia stale wzrasta i niełatwo jest sobie z nim poradzić. Boleśnie odczuwają go zwłaszcza osoby starsze lub absolwenci szkół wyższych.

agencja-pracy (2)Nie czekaj zatem aż praca sama się znajdzie i wykonaj pierwszy krok na drodze do sukcesu zawodowego. Zgłoś się do naszej agencji pracy tymczasowej, z siedzibą w Gdyni i już teraz rozpocznij pracę marzeń. Wyjeżdżając do pracy za naszym pośrednictwem masz pewność bezpieczeństwa oraz dobrej organizacji. Załatwimy wszelkie formalności i pośredniczymy w podpisywaniu umowy. Z nami na pewno daleko zajdziesz. Nigdy niczego nie ukrywamy, udzielamy wyczerpujących informacji i zapewniamy ubezpieczenie.

Posiadamy oferty pracy tymczasowej praktycznie z całej Polski, a także z wielu krajów europejskich. Propozycje, jakie przygotowaliśmy to nie tylko oferty pracy sezonowej, ale również całorocznej, na dłuższy okres czasu. To od Ciebie zależy gdzie chcesz pracować.

Sprawdzimy Twoje kompetencje i wybierzemy najlepszą propozycję, dopasowaną do Twoich potrzeb. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i staramy się zawsze działań jak najszybciej. Wiemy jak ważny jest czas w przypadku pracy tymczasowej i próbujemy pomóc jak najwięcej. Każdy jest dla nas niezmiernie ważny, dlatego indywidualne podejście do potencjalnego pracownika to bardzo istotny czynnik, jaki nas wyróżnia wśród innych firm. Nasza pozycja na rynku pracy jest bardzo silna i ugruntowana latami doświadczeń. Dzięki nam tysiące osób odnalazło pracę tymczasową i wyjechało za granicę.

Niekiedy praca tymczasowa może przerodzić się w stałe zatrudnienie, jeżeli dobrze zaprezentujemy się określonemu pracodawcy. Nasi klienci bardzo cenią sobie pracowników, jakich im zapewniamy.

Prowadzimy na ich życzenie postępowania rekrutacyjne oraz przeprowadzamy określone szkolenia, czy spotkania informacyjne. Transport też często leży w naszej kwestii, także o nic nie musisz się już martwić. Postaw na nas i zobacz jak szybko możesz cieszyć się nową pracy, bez potrzeby większego wysiłku z Twojej strony. Zapraszamy!