HRL to usługi: outsourcing kadrowo-płacowy, księgowości, doradztwo personalne, szkolenia zawodowe: kursy kadrowo-płacowe, rekrutacja i selekcja pracowników

Agencja pracy tymczasowej Gdańsk

Agencja pracy tymczasowej Gdańsk

Praca tymczasowa to idealny sposób na dorobienie podczas wakacji lub w czasie sezonu. Jeśli dysponujesz wolnym czasem, niezagospodarowanym przez minimum 3 miesiące, to zapraszamy do odwiedzenia siedziby naszej firmy, która znajduje się w Gdańsku. Może szukasz pracy za granicą, ale nie wiesz od czego zacząć? To będzie z pewnością świetny start w obcym kraju. Zgłoś się do nas i przejrzyj oferty pracy tymczasowej jakie posiadamy w swojej bazie.

outsourcing-kadr-placDzięki nam możesz znaleźć pracę nie tylko w każdym mieście Polski, ale również w większości krajów europejskich. To najlepsza droga, jaką możesz wybrać, dlatego nie ma co się dłużej zastanawiać. Poszukujemy naprawdę różnych osób więc nie musisz się martwić, że nic się dla Ciebie nie znajdzie.

Działamy w wielu branżach i mamy podpisane umowy z zróżnicowanymi firmami, czy przedsiębiorstwami.

Nasi klienci bardzo cenią sobie zaangażowanie jakie wkładamy w pracę i poszukiwania potencjalnych pracowników. Z naszych usług korzysta zatem liczne grono osób prywatnych oraz firm, co przekłada się na bogatą bazę ofert. Wszystkie propozycje pracy tymczasowej na bieżąco aktualizujemy i codziennie staramy się poszukiwać czegoś nowego. Na naszej stronie internetowej mogą się Państwo zapoznać z przykładowymi ofertami. Więcej informacji udzielamy osobiście, w biurze.

Konsultanci, którzy u nas pracują, starają się jak najlepiej doradzić oraz wysłuchać Państwa potrzeb. Zapewniamy bezpieczeństwo oraz satysfakcję. Szczegółowo informujemy o wszelkich kwestiach związanych z wyjazdem, czy samą pracą tymczasową. Pomagamy w załatwieniu formalności i podpisywaniu umowy. Jesteśmy przy Tobie niemal cały czas, zatem zawsze możesz na nas polegać.

O wysokiej pozycji naszej agencji pracy tymczasowej świadczy grono zadowolonych osób. Posiadamy prawdziwą renomę, jesteśmy najlepszą agencją tego typu w całym Gdańsku. Nie wierzysz? Sprawdź sam już teraz! Zapraszamy do odwiedzin i zapoznania się z ofertami pracy tymczasowej, jakie znajdują się w naszej bazie. Z pewnością będziesz zadowolony.